Stránky o Buláncích

Vítejte na stránkách o Buláncích. Jsou teprv v začátcích, omluvte tedy některé nedostatky. Zatím zde map do Bulánků moc není, doufám ale, že časem zde nějaké přibudou. :-) Pokud má někdo své mapy a chtěl by je uveřejnit na těchto stránkách, nechť mi je pošle na e-mail ginzerlibtok@centrum.cz s popisem a autorem..  Moc rád je zde uveřejním..

Zbraně

Popis zbraní, se kterými můžete bojovat.

1) Pistole

základní zbraň, kterou vždy vlastníte, má pět nábojí, v singlu rychlé dobíjení, jinak docela pomalé, rychlá a přesná i na velkou vzdálenost. Docela malé intervaly mezi výstřely. Dobrá hlavně proti pomalým bulánkům.

 

2) Samopal

Má čtyři zásobníky po čtařech nábojích - pokud nevystřelíte všechny, zmizí celý zásobník, nepravidelný rosptyl je někdy k užitku, někdy ne. Velmi používaná zbraň. Dobře čistí úzké uličky.

 

3) Raketomet

Pomalý, zato přesný a s velkým plošným poškozením. Nemá rozptyl. Lze spáchat i sebevraždu při střelbě na blízké cíle. Umí odminovat prostor, používá se také k vypuzení nepřítele z bunkru.

 

4) Brokovnice

Čtyři náboje po pěti brocích, solidní rozptyl, umí vyčistit až půl mapy, universální zbraň pro boj na blízkost i na dálku. Vynikající ovšem je na otevřených mapách (Vybíjená).

 
Děkuji za prohlížení stránek a stahování map.. :-)